Bizimle iletişim kur
Licychen

Telefon numarası : 18027334172

Naber : +13760853763

Guangzhou Hotriping Technology Co., Ltd.

Guangzhou Hotriping Technology Co, Ltd

 

Ne ödediysen onu alırsın

  • Guangzhou Hotriping Technology Co., Ltd.
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Dünya çapında
İş türü: Üretici
Markalar AROMAGOOD No. Çalışanları 100~500
Yıllık satış 1000000-1000000 Yıl kurulan 2015
İhracat p.c 90% - 100%
Giriş

Guangzhou Hotriping Teknolojisi Co, Ltd

Esas olarak sağlık bakımı ve sağlıklı kültürel ürünler konusunda uzmanız.

Sağlıklı kültürel ürünler: Dezenfektan difüzör, parfüm test kağıdı, kağıt oda spreyleri, koku kartpostalları, koku defterleri, koku yer imleri, koku etiketleri vb.

 

Sağlık bakım ürünleri: Alkol İçermeyen Dezenfektan Sprey, Tek kullanımlık maskeler, KN95, tek kullanımlık eldivenler, tek kullanımlık ayakkabı kılıfları, tek kullanımlık koruyucu giysiler, gözlükler, yüz maskeleri, dezenfektan, el dezenfektanı, maske pedleri, mendiller, antiseptik çubuk vb.

 

Teknolojiyi ve üretimi birleştirmeye, sürekli yeni ürünler geliştirmeye adadık.Mükemmel kalite, uygun fiyat ve iyi bir üne sahip iyi iş ortağınız olmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.E-postaya hoş geldiniz veya bizi arayın.

 

Bizim takım

İnsan sağlığı ve sağlık kültürünün gelişmesine özen gösteriyoruz.Sağlık ürünleri alanında çok sayıda deneyimli hocamız var.

 

Başlıca yönetim ekibimiz, tasarım ekibimiz ve QC ekibimiz var ve müşteriye istenen numuneyi en erken tarihte tedarik edebilir, siparişinizi doğru şekilde düzenleyebilir, seri üretim kalitesini ve teslim süresini kesinlikle kontrol edebilir ve işin sorunsuz ilerlemesine izin verebiliriz!

 

Hizmet

* 24 saat özel hizmet.

* Profesyonel dış satış team ve üretim ekibi.

 

Geçmiş

Guangzhou Hotriping Technology Co., Ltd, Guangzhou'da bulunan 2015 yılında kurulmuştur.

 

Hizmet

* 24 saat özel hizmet.

* Profesyonel dış satış team ve üretim ekibi.

Ekibimiz

We pay attention to the development of human health and health culture. İnsan sağlığı ve sağlık kültürünün gelişimine dikkat ediyoruz. We have many highly experienced professors in the field of health products. Sağlık ürünleri alanında çok deneyimli profesörlere sahibiz.

 

Biz dizgin yönetmek ekibi, tasarım ekibi ve QC ekibi var, ve müşteri ilk istenen tarihte onların arzu örnek sağlayabilmektedir, siparişinizi doğru bir şekilde düzenleyin, seri üretim kalitesini ve teslim süresini kontrol edin ve işin sorunsuz geçmesine izin verin!